Biuro Rachunkowe AD Consulting świadczy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej. Klientami naszego biura są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany, jak też spółki prawa handlowego zobowiązane ustawą do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych, a tym samym również innych ewidencji księgowych. Firma specjalizuje się w obsłudze firm w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.

AD Consulting pomaga załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. W ramach współpracy oferujemy specjalistyczne konsultacje w dziedzinie rachunkowości, finansów i organizacji przedsiębiorstwa. Sporządzamy analizy finansowe i marketingowe, opracowujemy wnioski kredytowe oraz biznesplany. 

W celu usprawnienia obsługi naszych klientów oraz poprawy jej efektywności zdecydowaliśmy się na zmianę wcześniej użytkowanego oprogramowania. Po przeglądzie rozwiązań dostępnych na rynku zdecydowaliśmy się na pakiet oprogramowania Comarch Optima.

Na programie Comarch Optima pracujemy już ponad 3 lata. Aktualnie użytkujemy moduły Kasa/Bank, Faktury, Biuro Rachunkowe, CRM, Księga Podatkowa, Księga Handlowa oraz Płace i Kadry. 

O wyborze systemu Comarch Optima zdecydowały przede wszystkim:

  • Prostota obsługi
  • Dostęp do bieżących aktualizacji programu i szybkie dostosowywanie go do zmieniających się przepisów 
  • Zintegrowanie wszystkich modułów w spójny i nowoczesny system informatyczny
  • Duże możliwości dostosowania programu do własnych potrzeb
  • Stabilność programu i bazy danych

 

Uwzględniając doświadczenie codziennej pracy z programem Comarch Optima rekomendujemy ten system dla biur rachunkowym poszukującym nowoczesnego i zaawansowanego oprogramowania do codziennej pracy oraz firmę RMS SYSTEM jako autoryzowanego Partnera Comarch.